HOTELL & HOSTEL

HOTELL & HOSTEL

Meie mudel on hübriid: Hotell & Hostel. See on koht, kus unikaalne ajalooline hoone, suurepärane asukoht, traditsioonilisele hostelile omane sõbralik rahvusvaheline õhkkond ning säästev mõtteviis kohtuvad privaatsuse ja mugavuse võimalustega. Meie juurest leiab sobiva ööbimiskoha nii lihtsat ööbimist sooviv, unikaalset atmosfääri hindav kui ka privaatsust ja mugavust eelistav reisija. Pakume rahulikku ja sõbralikku õhkkonda, võimalust valida paljude erinevate toatüüpide vahel ning erinevaid mugavusi ja lisateenuseid. Oled oodatud !

AJALOOLINE HOONE

Hostel Lõuna asub 1909. aastal Pärnu linnaarhitekt Alfred Jungi poolt projekteeritud hoones, mis kujutab endast üht esinduslikumat 20. sajandi alguse juugendstiili näiteid Pärnus. Algselt saksakeelse Nikolai koguduse vanadekoduks ehitatud maja omanikuks on tänapäeval Pärnu Eliisabeti kogudus. Soodsat ja sõbralikku majutust pakkuv hostel tegutseb hoones alates 2001. aasta suvest.

PRIVAATSUSE JA MUGAVUSE VÕIMALUSED

Meie tubade valikust leiad ka erinevas suuruses ja hinnaklassis privaatseid mugavustega tube ning avaraid mitmetoalisi sviite. Kõik mugavustega (hotellitüüpi) toad ja sviidid asuvad hoone esimesel korrusel.

MAITSEV KODUNE HOMMIKUSÖÖK

Pakume meie külalistele buffeelauana hommikusöögi tellimise võimalust. Tule ja naudi meie suurepärase hommikusöögikoka hoole ja armastusega valmistatud maitsvat ja rikkalikku kodust hommikusööki. Tellimisel küsi kindlasti meie number üks hitti - pannkooke koduse moosiga !

MUGAVUSED JA LISATEENUSED

Parkimine

Parkimisvõimalus sisehoovis või maja kõrval tänaval. Maja kõrval ja vahetus läheduses on nii tasuline kui ka tasuta linna parkimisala.

24H vastuvõtt

Meie vastuvõtt on avatud ööpäevaringselt.

Wi-Fi

Kõigis tubades ja ühistel aladel on tasuta kvaliteetne Wi-Fi ühendus.

Mugavustega toad

Kõigis 1. korruse tubades on privaatne vannituba ja lameekraaniga teler. Sviitidest leiad ka erinevad lisamugavused.

Hommikusöök

Võimalus tellida lisaks maitsev ja rikkalik kodune hommikusöök. Tellida saab nii broneerimisel kui ka saabumisel kohapeal.

Ühine köök

Soovi korral saad valmistada ise maitsva toidu meie ühiselt kasutatavas köögis. Köök koos avara puhkeruumiga asub hoone 2. korrusel.

Sobiv peredele

Meie tubade valikus on ka lastega peredele sobivad toad. Lisaks keskne asukoht ning suurepärane naabruskond parkide ja laste mänguväljakutega.

Lemmikloomasõbralik

Sinu lemmik on meie hostelis teretulnud. Lemmikloomad saavad ööbida lisatasu eest.

Tasuta pakihoid

Sa ei pea muretsema kui buss väljub hiljem kui on väljaregistreerimise aeg. Saad oma pagasi mugavalt meile hoiule jätta.

Jalgrataste parkimine

Jalgrataste turvaline parkimine on tasuta.

Väga sõbralikud inimesed, maitsev hommikusöök ja suurepärane asukoht.
Ingrid
Eesti
Meeldiv ja lahke teenindus. Kõik vajalik olemas. Asukoht super.
Marieliise
Eesti

KÜSIMUSED ?